כדי פלסטיק

תעשיית הכדים בארץ ובעולם, משגשגת כל ימות השנה, ישנו מבחר גדול ועשיר בהרבה משתלות של כדים העשויים אבן, חרס , בטון ואף כדי פלסטיק. רוב הכדים המיובאים לארץ, מגיעים מארצות כמו" איטליה, יון, המזרח הרחוק והולנד. בגלל שהכדים העשויים מחומר פלסטי, הם זולים יותר וניתן למצוא עיצובים וטקסטורות שונות  של חומרי פלסטיק שונים, תוכלו למצוא כדים העשויים פלסטיק שהם בדמוי עץ או חרס ונראים טבעיים לגמרי. גם הצבעים של כדי הפלסטיק, הם בגוונים דומים לחרס או במראה טבעי כמו הטרה קוטה.

עיצוב הגינה עם כדי פלסטיק

אין גינה ללא טיפוח וגינון ובתוספת של עציצים ואדניות דקורטיביות. חלק מהכדים שהם פופולריים יותר, דקורטיביים ומעוצבים יותר, הם ללא ספק כדי פלסטיק שניתן למצוא במגוון רב של דגמים וצבעים. תוכלו לתכנן את ההצבה של כדי פלסטיק בגינה שלכם. הפלסטיק זו המצאנה נהדרת ששינתה את פני האנושות, תרבות הצריכה של מוצרים מפלסטיק כמו כדי פלסטיק הכפילה את עצמה עוד ועוד, במשך השנים. הכמות של צריכת מוצרי הפלסטיק משנות החמשיים של המאה הקודמת, גדלה פי עשרים. רבים מוצאים כי מוצרים שונים מפלסטיק, הם נוחים לניקוי, הם חזקים ומגיעים במגוון רב של עיצובים וגדלים. כדי פלסטיק, מיוצרים בהזרקה, הכדים נראים חלקים ואינם חשופים לשריטות, העמידות של כדים אלה, הינה לאורך זמן. ישנם כדי פלסטיק שמלווים במערכת שתילה, הכדים הללו, מתאימים לשתילה של חוץ ופנים הבית.

היתרונות הרבים של כדי הפלסטיק

ניתן להציב כדי פלסטיק גם בבית וגם בגינה. שי כל כך הרבה סגנונות של כדים אלה שניתן בהחלט להשתמש בהם כחפצים שיוסיפו נוי ועניין גם לבית וגם לגינה, לגג או למרפסת שלכם. הטכנולוגיה המפותחת היום, גרמה שלמפעלים השונים לייצר כדי פלסטיק בעיצובים מרהיבים שנראים ממש כמו כדי האבן. ישנם יתרונות רבים לכדי הפלסטיק כמו, הניקוי הקל שלהם, העברה נוחה ממקום למקום בשל משקלם הקל, עמידות לשמש ותנאי מזג האוויר בארץ וכמובן שלא נשכח, הצבעים והדגמים המגוונים של כדים אל,ה למי שמעוניין למלא את הגינה שלו בכדים יפים ודקורטיביים.