כדי בטון קל

כדים ואדניות, נחשבים לדבר הכי מהנה, כשאר אנו מעוניינים לטפח בכל פעם מחדש את הגינה שלנו. החוכמה היא לדעת כיצד להניח אותם במקום הנכון. בדומה לשאר האזורים בבית, הגינה מהווה חלק בלתי נפרד מהבית ומייצגת את בעלי הבית. בית עם גינה זה איכות חיים, ניתן לארח חברים ומשפחה וליהנות מנוף מרהיב של פרחים וצמחים. ישנם הרבה סוגים של כדים כמו: כדי חרס, פלסטיק, פייבר או כדי בטון קל. ישנה חשיבות רבה בבחירה של כדים ואדניות לגינה.  ניתן למצוא היום תעשייה שלמה של כדים וביניהם סוגים שונים של כדים אם מבחינת הסגנונות או הצבעים ומה שחשוב זה החומר מהם עשויים הכדים. אם יש לכם הרבה שמש בגינה, כדאי כי תבחרו בכדים חזקים כמו כדי בטון קל שלמרות שהם עשויים מבטון הם קלים במשקלם, ניתן למצוא כדים עם עיטורים מעניינים בסגנון עתיק, טבעי או מודרני והכל תלוי כמובן בחומרים מהם הם עשויים.

היכן להניח את כדי הבטון הקל בגינה?

לבטח, כאשר אתם מתכננים את הגינה והעיצוב בה, תהיו מעוניינים לדעת או שתתלבטו, היכן להניח את כדי בטון קל בגינה, כדים גדולים למשל, יהיו מתאימים יותר בחזית של הבית או בשביל לכניסה לבית שלכם, כדים אלה, משאירים   רושם רב כאשר הם בעצמם מעוצבים ומכילים מגוון רב של פרחים צבעוניים. אם מדובר בכדים שיהיו בגינה האחורית של הבית, רצוי כי הם יהיו זהים ונמוכים יותר, כך שתיווצר הרמוניה של אותם גדי בטון קל. גם הצבעים של הכדים הללו, צריכים להיות זהים. מי שמעוניין בכדים חזקים במיוחד ודקורטיביים, יוכל להזמין כדי בטון קל בהזמנה בדוגמאות שונות ובגוונים מיוחדים. בכדי לנצל נכון את שטח הגינה, כדאי כי הפרחים והצמחים המיוחדים שלכם, יהיו בתוך כדים, עציצים או אדניות, מה שיקנה לגינה מראה מסודר וחיסכון במקום, הצמחים והפרחים שלכם, יהיו הרבה יותר מוגנים, כאשר הם נמצאים בכדים.

תכנון נכון של הגינה – עשה זאת בעצמך

אין צורך לשלם כסף לגנן, אם אתם מעוניינים לעצב ולשדרג את הגינה בעצמכם, טיפים שונים תוכלו למצוא ברשת או באמצעות סרטונים שמראים לכם כיצד לתכנן את הגינה שלכם על פי גודלה. גם לגבי חפצי נוי בגינה, חשוב לא להעמיס יתר על המידה, כך שיהיה נעים לעיניים. יש לדעת היכן להניח כדים גבוהים או נמוכים יותר והצבתם בפינות המיועדות להם.