כדים הידרופונים

צמחיה הידרופונית הינה צמחייה הגדלה על מצע טוף. שורשי הצמחים גדלים בלחות מתמדת ואוורור רב. צמחים הידרופוניים, ניזונים מדישון שמספק לצמחייה את המינרלים הדרושים לה. יש למצוא כדים הידרופוניים שמיוחדים לצמחייה זו. יש לציין, כי הצמחייה ההידרופונית היא עמידה ומרשימה. בתוך כדים הידרופוניים, יש ציוד שתזדקקו לו כמו צינור השקיה, מכל, טפטפות, משאבות אוויר, מצע גידול ואמצעי ניקוז. השימוש בצמחייה ההידרופונית וכן כדים הידרופוניים, מתאימים למקומות כמו שמרדים, בתוך הבית, מבנים ציבוריים, בתי מלון ומוסדות שונים המעוניינים לעצב את הכניסה של המבנה. יש לגדל את הצמחייה ההידרופונית, בהתאם לתנאי המקום. כדים הידרופוניים, הם בעלי מערכת השקיה פנימית ששומרת על הצמחים והעציצים ששומרים ומכוונים את העודף או החוסר במים.

הענקה של מראה טבעי ופורח באמצעות הצמחייה והכדים ההידרופוניים

הגידול ההידרופוני, עושה שימוש בצמחייה שתתאים לתנאי הגידול השונים. עציצים, כדים הידרופוניים ואדניות אטומות שהן מעוצבות, תורמות למראה פורח וטבעי. יש להקפיד ולמלא את מכל ההשקיה שכולל מים ודשנים, המינון הנכון, ייקבע בהתאם לסוגי הצמחים וגודלם. יש לרוקן את המכל הנמצא בתוך כדים הידרופוניים, כל שבוע ולמלא אותו מחדש. ניתן למצוא כדים מעוצבים במגוון חומרים וגוונים המתאימים לגידול צמחייה הידרופונית במשתלות השונות והיבואניות של כדים מיוחדים המתאימים לגינה, למרפסת למשרד או לבית.  יש להשקות את הצמחים ההידרופוניים, רק כאשר הוא זקוק למים, תוכלו לבדוק באמצעות בדיקה עם היד, אם האדמה עדיין לחה או שהיא התייבשה במקצת. חשוב לדעת את כמות ההשקיה המדויקת, כך שהצמחים לא ייהרסו אם מעודף או מחוסר מים.

מניעת המלחה בצמחים הידרופוניים

יש לזכור, כי אחת לכמה חודשים, יש להשקות את הצמחים הנמצאים בכדים ההידרופוניים, כך שבעת עודף המים, מונעים המלחה בצמחים, מה שיכול להזיק להם. ישנה נוחות בטיפול המועט שיש להשקיע בצמחייה ההידרופונית. יש לדשן את הצמח ההידרופוני, אחת לחצי שנה, תוכלו לצאת לחופשה, ללא חשש שהצמחים שלכם יבלו. הצמחים ההידרופוניים, מתאימים במיוחד לאנשים שאינם מיומנים בגידול וטיפול בצמחים, התחזוקה היא מינימלית וזה מתאים לאנשים עסוקים שמגדלים צמחים הידרופוניים בבית או במשרד.