אודות

Cad4היא היבואנית הבלעדית ונחשבת בין החברות המובילות בשוק לייבוא של כדים דקורטיביים המייבאת: כדים, עציצים, אדניות וצמחיה מלאכותית. ניתן למצוא באולם התצוגה הענק שלנו, כדים מעוצבים ואדניות בדגמים שונים ומרהיבים המיועדים לגינה, למרפסת, לגגות בהם יש גינות גג וגם לפנים הבית או ללובי גדול בכניסה לבניין ולמוסדות  שונים כמו בתי מלון, בתי אבות ועוד. בחברת CAD4YOU ניתן למצוא כדים מעוצבים גם לפנים הבית, היות ובחברתנו, אנו מאמינים כי פנים הבית חשוב בדיוק כמו העיצוב המרהיב של הגינה. כיום, עם המבחר העשיר שלנו, אנו בחברת CAD4YOU, מציעים כדים, אדניות וצמחיה מלאכותית שתתאים לכל אחד ואחת מכם, על פי הסגנון וההעדפות האישיות. מאות לקוחות, הן במגזר הפרטי והן בעסקי, הפכו זה מכבר, להיות הלקוחות הקבועים שלנו.

הליווי האישי שלנו בבחירה ותכנון  העיצוב של הכדים בגינה

הידע העשיר שלנו בחברת CAD4YOU ילווה אתכם בכל השלבים של הבחירה, ההתאמה של הכדים לצמחיה השונה שלכם וכמובן, הייעוץ שלנו הוא הפריבילגיה שלכם. אנו מבטיחים לכל לקוח את התוצאה הטובה ביותר. הכדים שלנו הם איכותיים, מתאימים לשמש היוקדת של ישראל והם עמידים לשנים רבות.  ניתן למצוא בחברת CAD4YOU, כדים מעוצבים  שיבלטו ויוסיפו עיצוב מרשים בין השיחים לפרחים. ניתן לבחור בחברתנו, כדים מעוצבים העשויים מחומרים שונים שישתלבו היטב בנוף הגינה ויקנו לגינה שלכם להיראות טבעית.  ניתן להציב את הכדים המעוצבים שלנו לצדי השבילים בגינה ולבחור בצבעים שיוסיפו חיים לגינה שלכם. אצלנו, תמצאו כדים ואדניות בכל הסגנונות אם במראה עתיק יותר, טבעי או בסגנון מודרני ועכשווי. אצלנו ב- CAD4YOU תוכלו לוודא כי קיבלתם ייעוץ מקצועי לפני שסגרתם עסקה. אנו מייבאים כדים מעוצבים שיש בהם טקסטורות וחומרים שונים שיוצרים הרמוניה עם הצמח ומשלימים את המראה הכללי של הגינה, המרפסת או הלובי.

ייעוץ ואספקה של כדים דקורטיביים גם למוסדות

חברת  CAD4YOU מספקת כדים ומעצבת גינות ולובי במוסדות כמו: בנק הפועלים, בתי מלון גדולים בארץ, אוניברסיטאות ומכללות, עיריות, בתי קפה ומסעדות, חברות הי טק, גני אירועים ועוד. חברתנו מייבאת גם צמחים מלאכותיים מרהיבים במגוון צבעים שיתאימו לכדים המעוצבים. יש לנו גם כדים המיועדים לצמחיה הידרופונית המגיעים עם מכלים מובנים להתפתחות טובה יותר של הצמחים. תוכלו לבקר באולם התצוגה שלנו במתחם ירקונים בפתח תקווה ולהתרשם מהמבחר הרב והמיוחד שלנו  ואנו נשמח לעמוד לשירותכם תמיד.

מושב מגשימים ליד פ"ת.